Náš příběh

Přečtěte si, jak jsme začínali a poznejte nás blíže. Celý náš příběh jsme se vám pokusili alespoň příblížit, protože věříme, že když nás blíže poznáte, tak naše spolupráce bude mnohem více smysluplná.

Září 2012

Založení vlastního úspěšného projektu

Na střední škole v prvním ročníku jsme založili úspěšný projekt pro studenty ucseonline.cz a díky němu jsme dali dohromady super partu. Seznámili jsme se s mnoha vývojáři webových stránek a rozhodli jsme se v ČR prosadit s moderním designem webových stránek, který tvoříme pro naše klienty.

Červen 2013

Založení digitální agentury Thimble.cz

Už jako mladý nadšený tým jsme založili Thimble.cz a začali jsme tvořit úspěšné weby na zakázku. Bylo to těžké a konkurence velká, ale díky kvalitní práci jsme to dokázali. Nejdříve jsme začali tvořit menší zakázky a později jsme se dostali k velkým firmám.

Únor 2014

Vyhráli jsme soutěž Junior Internet

Po náročné práci přišla třešnička na dortu. Vyhráli jsme s naším projektem ucseonline.cz cenu veřejnosti na prestižní soutěži Junior Internet. Začali jsme pracovat mnohem více a snažili jsme se agenturu posunout ještě dále.

Březen 2016

Otevření pobočky v Londýně

Po velmi úspěšném roce 2015 jsme se rozhodli rozšířit náš mladý a šikovný tým o další 3 členy a otevřít novou pobočku v Londýne. Doufáme, že rok 2016 bude ještě o něco lepší a třeba budeme moci tvořit web právě pro vás!

Prosinec 2017

Jsme v USA - Thimble Group, LLC

V prosinci 2017 jsme založili pobočku v USA - New Yorku a z toho vznikla nová firma Thimble Group, LLC. Držte nám palce :).

Náš mladý tým, který je vám neustále k dispozici

Celý náš tým je velmi kamarádský a zábavný, pokud se budete chtít na něco zeptat, a nebo jen dojít na pivo, tak to určitě není problém, stačí nám napsat.

Team Member
Jan Decker
CEO | UX Web Designer
Team Member
Lukáš Hotový
Front-end developer
Team Member
David Reinberger
Front-end developer
Team Member
Jakub Schinko
Back-end developer
Team Member
Dario Kolár
Back-end Developer
Team Member
Ing. Tomáš Roztočil
Webový specialista
Team Member
Tomáš Havránek
Sales Manager
Team Member
Michael Weiss
Sales Manager
Team Member
Bc. Jakub Decker
Sales Manager
Team Member
Gerd
Entertainment Manager
Team Member
Rakeťák
Entertainment Manager